Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Doposażyli kuchnie w nowy sprzęt Drukuj Email
piątek, 30 stycznia 2015

W nowe patelnie wyposażono kuchnie domów kultury w Studzionce, Brzeźcach, Czarkowie, Piasku, Ćwiklicach oraz Rudołtowicach. W czwartek burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol spotkał się z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich, które najczęściej korzystają z tego sprzętu.

 

Więcej…
 
Wizyta nauczycieli z Belgii i Norwegii Drukuj Email
piątek, 30 stycznia 2015

Nauczyciele z Belgii i Norwegii goszczą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzienicach. W piątek 30 stycznia spotkali się z zastępcą burmistrza Barbarą Sopot-Zembok. W spotkaniu udział wzięła również Halina Nocoń, która koordynuje współpracę szkoły w Studzienicach w projekcie Erasmus.

 

Więcej…
 
Sportowcy nagrodzeni Drukuj Email
piątek, 30 stycznia 2015

W środę 28 stycznia burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol wręczył działaczom, sportowcom oraz trenerom nagrody w dziedzinie sportu za rok 2014.  Poniżej prezentujemy sylwetki nagrodzonych osób.

 

Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w szkoleniu Drukuj Email
czwartek, 29 stycznia 2015

Urząd Miejski wraz z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych zapraszają na bezpłatne seminarium informacyjne „Powoływanie Rad Działalności Pożytku Publicznego”, które odbędzie się 6 lutego 2015 r. (piątek) w godziniach 9.30-14.00 w sali konferencyjnej (II p.) Urzędu Miejskiego w Pszczynie, ul. Rynek 2.

 

Więcej…
 
I rata za koncesję Drukuj Email
środa, 28 stycznia 2015

Urząd Miejski w Pszczynie przypomina, iż zgodnie art. 111 ust. 4, 5 i 7 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (tekst jednolity Dz. U. z 2012 r.  poz. 1356  ze zmianami) przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych w sklepach oraz placówkach gastronomicznych zobowiązani są do złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych oraz uiszczenia I raty opłaty za korzystanie z zezwoleń, w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2015 r.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 238

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Deklaracje "śmieciowe"

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

CEIDG

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .