Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Wyróżnienia dla burmistrza i Urzędu Miejskiego Drukuj Email
wtorek, 28 października 2014

Koniec kadencji samorządowej jest z pewnością okresem wielu podsumowań i rankingów. Wyróżnienia trafiły także na ręce burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola oraz Urzędu Miejskiego w Pszczynie. Na przełomie września i października otrzymaliśmy trzy nagrody.

Więcej…
 
Nie dla czadu! Drukuj Email
wtorek, 28 października 2014

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie apeluje, o zachowanie ostrożności podczas zbliżającego się sezonu grzewczego! Od października 2013 r. do marca 2014 r., w samym tylko woj. śląskim w 1862 interwencjach związanych z tlenkiem węgla, na skutek zaczadzenia zginęło 9 osób, a 645 zostało rannych!

Więcej…
 
Plan sieci komunikacyjnej zakłada 7 linii autobusowych Drukuj Email
piątek, 24 października 2014

W środę 22 października burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podczas konferencji prasowej przedstawił Plan Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu, który został ogłoszony do konsultacji z mieszkańcami. Zakłada on przede wszystkim wprowadzenie siedmiu linii autobusowych, które rozwiążą problemy związane z gminną komunikacją.

 

Więcej…
 
Urząd Miejski apeluje Drukuj Email
piątek, 24 października 2014

W związku z przypadkami bezprawnego wykorzystania danych osobowych w głosowaniu nad projektami Budżetu Obywatelskiego 2015 Urząd Miejski w Pszczynie apeluje o nieudostępnianie swoich danych osobowych, szczególnie nr pesel. Głos można oddać za pomocą serwisu internetowego pod adresem www.obywatelski.pszczyna.pl oraz tradycyjnie na karcie do głosowania w Urzędzie Miejskim w godzinach od 7.30 do 15.00.

 
Głosowanie na budżet obywatelski przedłużone Drukuj Email
wtorek, 21 października 2014

W związku z drobnymi problemami technicznymi w pierwszym dniu głosowania na zadania do pszczyńskiego budżetu obywatelskiego na rok 2015, decyzją burmistrza Pszczyny czas głosowania zostaje wydłużony o jeden dzień. Głosy będzie można oddawać do 30 października do godziny 15:00.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 227

Wybory samorządowe 2014

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Deklaracje "śmieciowe"

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Jesteśmy na SpaceIN

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

CEIDG

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .