Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Lekarstwo na długowieczność: miłość Drukuj Email
wtorek, 25 października 2016

Cecylia i Teofil Gocowie ślub wzięli we wrześniu 1945 roku. Okazuje się, że jest to małżeństwo, które obecnie w naszej gminie może pochwalić się najdłuższym stażem wspólnie przeżytych lat. Jeszcze niedawno rekord należał do Państwa Żórkowskich z Piasku.

 

Więcej…
 
Informacja o wpłynięciu oferty Drukuj Email
wtorek, 25 października 2016

Burmistrz Pszczyny informuje, że w dniu 25.10.2016 r. wpłynęła oferta: Stowarzyszenie Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Bogedaina 20, 43-200 Pszczyna, na wsparcie realizacji zadania publicznego: „ W partnerstwie dla kultury nie dzielą nas język i granice”, w trybie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności publicznej i wolontariacie (j. t. Dz. U. z 2016 poz. 239 z późn zm.). Wnioskowana kwota dotacji wynosi 5.000,00 zł.

 

Więcej…
 
PBO 2017: Osiem projektów zamyka listę! Drukuj Email
wtorek, 25 października 2016

Nie zmarnujemy energii, włożonej w powstanie pomysłów, ich promocję wśród mieszkańców oraz potencjału jakim jest wynik samego głosowania. 8 projektów wybranych w drodze konsultacji zgromadziło poparcie 686 osób, dotyczy mieszkańców 4 osiedli i 4 sołectw, a wartość wszystkich projektów, po zaakceptowaniu zmian w kosztorysach i zakresie realizacji, wynosi 118 455,00 zł.

Więcej…
 
Nowa wystawa w Muzeum Miejskim w Tychach Drukuj Email
poniedziałek, 24 października 2016

W środę 9 listopada o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum Miejskiego w Tychach w Dawnej Młótowni (ul. Katowicka 9) otwarta zostanie wystawa Barbara Kubska/ Stanisław Gadomski „Sploty. Fotografie polskich strojów ludowych”. Wystawę można będzie oglądać do 25 lutego 2017 roku. Współorganizatorem wystawy jest Fundacja Kultura Obrazu. Wystawa stanowi rozwinięcie wątków, które znajdą się w książce „Stanisław Gadomski/ Barbara Kubska. Strój ludowy w Polsce z śląskim suplementem”.

 

Więcej…
 
Jarmark Świąteczny znów na Rynku Drukuj Email
poniedziałek, 24 października 2016

Od 16 do 23 grudnia na płycie Rynku po raz kolejny stanie pszczyński Jarmark Świąteczny. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, w tym żywą szopkę bożonarodzeniową.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 356

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .