Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Z dedykacją dla babci i dziadka Drukuj Email
poniedziałek, 17 stycznia 2011

Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza na "Koncert z dedykacją dla babci i dziadka". W sali PCKul wystąpią soliści Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". W ich wykonaniu usłyszymy przeboje rozrywkowe, biesiadne, śląskie i operetkowe. Koncert odbędzie się w piątek 21 stycznia o godz. 18.00.

Więcej…
 
Obchody rocznicy Marszu Śmierci Drukuj Email
piątek, 14 stycznia 2011

Dzisiaj odbyły się obchody 66. rocznicy Marszu Śmierci więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Z tej okazji w miejscach pamięci na terenie powiatu pszczyńskiego, m.in. przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Pszczynie pod tablicą upamiętniającą tamto tragiczne wydarzenie, złożono wiązanki kwiatów oraz zapalono znicze. W obchodach uczestniczyli kombatanci – byli więźniowie obozów koncentracyjnych, władze samorządowe gminy i powiatu oraz młodzież z pszczyńskich szkół. Uroczystość uświetniło pszczyńskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie, oddając salwę honorową ku czci poległych.

 
Ostrzeżenie Gminnego Centrum Reagowania w Pszczynie Drukuj Email
piątek, 14 stycznia 2011

Gminne Centrum Reagowania w Pszczynie informuje, że w związku z prognozowanymi opadami deszczu oraz spływem wód roztopowych w zlewni Małej Wisły spodziewany jest dalszy wzrost poziomu wody w strefie stanów wysokich, przy przekroczonych lokalnie stanach ostrzegawczych. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 12.00 dnia 15 stycznia br.

 
Pszczyński Klub Filmowy zaprasza Drukuj Email
czwartek, 13 stycznia 2011

Drugi rok działalności Pszczyński Klub Filmowy otwiera filmem Romana Polańskiego. Dzisiaj o godz. 18.00 pokazany zostanie obraz francusko-amerykański z 1976 roku, w którym również jedną z głównych ról gra Polański. Więcej o filmie opowie Dawid Stwora. Zapraszamy do "13", wstęp wolny.

Więcej…
 
Kolędowy koncert charytatywny Drukuj Email
środa, 12 stycznia 2011

W najbliższą niedzielę 16 stycznia br. w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Św. Ojca Pio. Polskie kolędy i pastorałki zaśpiewa Pszczyński Zespół Kameralny „Con fuoco”. Początek koncertu o godz. 18.00, wstęp wolny.

 
<< pierwsza < poprzednia 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 następna > ostatnia >>

Strona 373 z 381

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .