Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Sesja Rady Miejskiej Drukuj Email
środa, 30 marca 2011

W czwartek 31 marca br. o godz. 12.00 rozpocznie się VII sesja Rady Miejskiej w Pszczynie. Porządek obrad przewiduje m. in. podjęcie uchwał w sprawach: realizacji projektu pn. „Efektywna pomoc społeczna w gminie Pszczyna”, zasad udzielania dotacji na dofinansowanie inwestycji związanych z usuwaniem elementów azbestowych, a także określenia warunków udzielania bonifikaty przy zbywaniu nieruchomości należących do gminy.

 
Warsztaty edukacyjne w Zagrodzie Żubrów Drukuj Email
środa, 30 marca 2011

Pokazowa Zagroda Żubrów zaprasza wszystkie przedszkola oraz szkoły podstawowe z województwa śląskiego do wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych TROPEM ŻUBRA. Warsztaty mają na celu przybliżenie dzieciom zagadnień z zakresu edukacji przyrodniczej, ekologii oraz ochrony środowiska. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Zagrodą w celu dokonania wcześniejszej rezerwacji (tel. 32 447 05 03, e-mail: zagroda@pszczyna.info.pl).

Więcej…
 
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych Drukuj Email
wtorek, 29 marca 2011

Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że z dniem 4 kwietnia br. na terenie gminy Pszczyna rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie następujące rodzaje odpadów: stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce oraz zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny (w tym AGD). Odpady należy wystawić przed teren posesji najpóźniej do godz. 7.00.

Harmonogram zbiórki

 
Szkolenie dla rolników Drukuj Email
wtorek, 29 marca 2011

Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" zaprasza w dniu 30 marca na spotkanie z przedstawicielem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Częstochowy, które poświęcone będzie tematyce pozyskiwania środków unijnych z zakresu działania Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej. Szkolenie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Pszczynie. Początek o godz. 17.00.

 
Targi Turystyki GLOB 2011 Drukuj Email
poniedziałek, 28 marca 2011

W dniach od 25 do 27 marca br. Pszczyna uczestniczyła w XVII Międzynarodowych Targach Turystyki GLOB 2011 - największej tego typu imprezie w Polsce południowej. Stoisko prezentujące ofertę turystyczną ziemi pszczyńskiej przygotowane zostało wspólnie przez Referat Promocji UM oraz ARiP ZP, przy współpracy ze Śląską Organizacją Turystyczną.

 
<< pierwsza < poprzednia 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 następna > ostatnia >>

Strona 373 z 393

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .