Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Wybory na osiedlu Daszyńskiego Drukuj Email
środa, 02 marca 2011

We wtorek 1 marca br. na osiedlu Daszyńskiego odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym przeprowadzono wybory przewodniczącego oraz członków zarządu na kadencję 2011-2015. Przewodniczącym Zarządu Osiedla Daszyńskiego ponownie wybrany został Janusz Prządka, który, jako jedyny kandydat, uzyskał w tajnym głosowaniu 53 głosy poparcia wśród 58 osób biorących udział w głosowaniu. Podczas zebrania zdecydowano również o nowym zarządzie osiedla, w skład którego weszli: Zbigniew Komraus, Maciej Stieber, Mirosław Kobiór, Alojzy Lazar.

Więcej…
 
"Na jagody" z PKF Drukuj Email
środa, 02 marca 2011

W najbliższy czwartek 3 marca Pszczyński Klub Filmowy pokaże obraz Radka Staszewskiego z Pszczyny pt.: "Na jagody". Reżyser i scenarzysta filmu, zrealizowanego przez Klub "Klaps" w Chybiu, będzie również gościem specjalnym PKF. Zapraszamy do „13”. Początek spotkania o godz. 18.00.

 
MORiS zaprasza Drukuj Email

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie informuje, że wznowione zostają zajęcia NORDIC WALKING.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdy poniedziałek (od 7 marca) na godzinę 18.00. Zbiórka przed halą MORiS przy ulicy Basztowej 4.

 
Wybory w Piasku Drukuj Email

W poniedziałek 28 lutego br. w Piasku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym przeprowadzono wybory sołtysa oraz członków rady sołeckiej na kadencję 2011-2015. Sołtysem Piasku została wybrana Barbara Psik, która uzyskała w tajnym głosowaniu 122 głosy. Jej kontrkandydat Andrzej Mańka otrzymał 53 głosy poparcia, wśród 179 osób biorących udział w głosowaniu.
Podczas zebrania zdecydowano również o nowej radzie sołeckiej, w skład której weszli: Stanisław Mazurczyk, Edyta Głombek, Iwona Pinocy, Adam Wójcik, Marek Głombek, Krystian Pastuszka.

Więcej…
 
Komunikat komisji konkursowej Drukuj Email
poniedziałek, 28 lutego 2011

Rozstrzygnięty został konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych dla mieszkańców gminy Pszczyna w 2011 r. w zakresie oświaty o nazwie: „Dowóz dzieci niepełnosprawnych, mieszkających w gminie Pszczyna, do Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Pszczynie przy ul. Antesa 1 w ramach obowiązku szkolnego w okresie od 01.01.2011 r. do 31.12.2011 r.”
Na realizatora programu wybrano Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Pszczyna, ul. Antesa 1 – kwota dotacji 47.600 zł.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 następna > ostatnia >>

Strona 377 z 393

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .