Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Projekt dla osób głuchoniewidomych Drukuj Email
czwartek, 18 listopada 2010

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym realizuje do końca 2012 r. projekt pn. „Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II – Weź sprawy w swoje ręce”. Projekt zakłada objęcie bezpłatną indywidualną aktywizacją społeczną i zawodową osób z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku oraz słuchu. Ponadto przewidziane jest wsparcie dla osób z najbliższego otoczenia osób głuchoniewidomych, w tym w szczególności dla członków rodzin i opiekunów.

Więcej…
 
Wystawa Rękodzieła Drukuj Email
czwartek, 18 listopada 2010

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie - Filia Jankowice, Sołtys Jankowic oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Jankowicach serdecznie zapraszają na VII Wystawę Rękodzieła, która odbędzie się w sali jankowickiej OSP w dniach 23-25 listopada br. Wystawę będzie można oglądać w godz. 13.00-19.00.

 
Wyniki konsultacji społecznych Drukuj Email
środa, 17 listopada 2010

Poniżej publikujemy protokoły z przebiegu konsultacji społecznych projektu "Programu współpracy na rok 2011 Gminy Pszczyna z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego" oraz projektu "Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii na 2011 r.".

Więcej…
 
Pszczyński Klub Filmowy zaprasza Drukuj Email
środa, 17 listopada 2010

Wielki film ostatnich lat, amerykański obraz Paula Thomasa Andersona z 2007 roku będzie można zobaczyć w PKF. Film zdobył mnóstwo nagród, wśród nich m.in. dwa Oscary, Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię, Złoty Glob dla najlepszego aktora. Więcej o filmie opowie Dawid Stwora. Zapraszamy do "13" w czwartek 18 listopada o godz. 18.00, wstęp wolny. Pełny repertuar Pszczyńskiego Klubu Filmowego można otrzymać po wysłaniu maila na adres pkf@pckul.pl.

 
Musica da Chiesa Drukuj Email
środa, 17 listopada 2010

Już po raz siódmy w pszczyńskich świątyniach na starówce zabrzmi w listopadowe trzy wieczory muzyka kameralna. Pszczyńskie Towarzystwo Muzyczne „Con fuoco” zaprasza w dniach 19-21 listopada na coroczny Festiwal „Musica da Chiesa”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 381 następna > ostatnia >>

Strona 381 z 381

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .