Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza Drukuj Email
poniedziałek, 29 listopada 2010

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Pszczyńskie Centrum Kultury zapraszają w piątek 3 grudnia o godz. 16.30 na musical "5"  w reżyserii Jakuba Pieczki. W sali widowiskowej PCKul wystąpi zespół wyróżniony na przeglądzie "Laboratorium Młodego Aktora" w Wodzisławiu. Bilety w cenie 2 zł do nabycia przed wejściem.
Również 3 grudnia o godz. 18.00  w "13" "Stany nie tylko emocjonalne", czyli pokaz slajdów z podróży do USA. Zapraszają Sebastian Mrozek i Jolanta Szafron. Wstęp wolny.

 
Wykład otwarty Drukuj Email
piątek, 26 listopada 2010

Burmistrz Pszczyny oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zapraszają we wtorek 30 listopada na wykład otwarty p. dra Grzegorza Sztolera pt. "Kształtowanie się przestrzeni miejskiej średniowiecznej Pszczyny". Spotkanie odbędzie się w sali sesyjnej pszczyńskiego ratusza o godz. 17.00. Wstęp wolny.

 
Pierwsza sesja Rady Miejskiej Drukuj Email
piątek, 26 listopada 2010

W czwartek 2 grudnia o godz. 15.00 odbędzie się pierwsza sesja nowo wybranej  Rady Miejskiej w Pszczynie. Podczas sesji radni złożą ślubowanie oraz dokonają wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej na kadencję 2010-2014.

 
Nagroda dla MORiS-u Drukuj Email
czwartek, 25 listopada 2010

Na listopadowych Targach Żeglarskich "Poland Boatshow" w Poznaniu Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie otrzymał nagrodę „Błękitny Spinaker 2010”. Jest to nagroda roku w kategorii „Śródlądowe Regaty Roku” za Puchar Polski w klasie Omega – Regaty o Puchar Burmistrza Pszczyny, organizowane w maju tego roku na akwenie Łąka. Nagrodę przyznaje Polski Związek Żeglarski.

 
Dramatyczny PKF Drukuj Email
środa, 24 listopada 2010

W najbliższy czwartek 25 listopada w ramach Pszczyńskiego Klubu Filmowego w „13” pokazany zostanie dramat kryminalny z 1976 roku powstały na podstawie powieści Williama Goldmana, z Dustinem Hoffmanem w roli głównej. Więcej o filmie opowie Dawid Stwora. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 401 402 403 następna > ostatnia >>

Strona 401 z 403

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .