Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


Ogłoszenie Referatu Zdrowia Drukuj Email
piątek, 03 grudnia 2010

Zgodnie z art. 15 ust. 2 pkt 2d ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w skład komisji konkursowej rozpatrującej otwarte konkursy ofert wchodzą przedstawiciele organizacji pozarządowych. W związku z powyższym prosimy o wytypowanie jednego członka organizacji zainteresowanego udziałem w pracach komisji i przesyłanie zgłoszeń do dnia 15 grudnia 2010 r. na adres: Urząd Miejski w Pszczynie, Referat Zdrowia, ul. Rynek 2.

 
Odpowiedź na artykuł "Gazety Wyborczej" Drukuj Email
czwartek, 02 grudnia 2010

Poniżej publikujemy odpowiedź zastępcy burmistrza Tomasza Drąszkowskiego na artykuł pt. "Straż miejska z fotoradarem. Na granicy prawa?", który ukazał się w "Gazecie Wyborczej" 30 listopada br.

Więcej…
 
Pszczyński Klub Filmowy Drukuj Email
środa, 01 grudnia 2010

W najbliższy czwartek 2 grudnia w ramach Pszczyńskiego Klubu Filmowego w „13” pokazany zostanie film-musical w reżyserii Boba Fosse'a z 1979 roku. Więcej o filmie opowie Dawid Stwora. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny.
Więcej…
 
Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza Drukuj Email
poniedziałek, 29 listopada 2010

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Pszczyńskie Centrum Kultury zapraszają w piątek 3 grudnia o godz. 16.30 na musical "5"  w reżyserii Jakuba Pieczki. W sali widowiskowej PCKul wystąpi zespół wyróżniony na przeglądzie "Laboratorium Młodego Aktora" w Wodzisławiu. Bilety w cenie 2 zł do nabycia przed wejściem.
Również 3 grudnia o godz. 18.00  w "13" "Stany nie tylko emocjonalne", czyli pokaz slajdów z podróży do USA. Zapraszają Sebastian Mrozek i Jolanta Szafron. Wstęp wolny.

 
Wykład otwarty Drukuj Email
piątek, 26 listopada 2010

Burmistrz Pszczyny oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zapraszają we wtorek 30 listopada na wykład otwarty p. dra Grzegorza Sztolera pt. "Kształtowanie się przestrzeni miejskiej średniowiecznej Pszczyny". Spotkanie odbędzie się w sali sesyjnej pszczyńskiego ratusza o godz. 17.00. Wstęp wolny.

 
<< pierwsza < poprzednia 401 402 403 404 405 406 407 następna > ostatnia >>

Strona 405 z 407

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Czyste powietrze

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .