Urząd Miejski w Pszczynie - Aktualne wydarzenia


72. rocznica "Marszu Śmierci" Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017

Starosta pszczyński Paweł Sadza oraz burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol zapraszają na uroczystości obchodów 72. rocznicy "Marszu Śmierci", które odbędą się 12 stycznia.

Więcej…
 
Studium Muzealne Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017

Muzeum Zamkowe w Pszczynie zaprasza na pierwsze w tym roku Studium Muzealne, które odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek, 16 stycznia 2017 r., o godz. 17.00 w Sali Audiowizualnej Stajni Książęcych w Pszczynie. Wykład pt. „Wielka historia w małej Pszczynie" wygłosi dr Jerzy Polak. Dodatkową atrakcją będzie pokaz filmów z cyklu „Sensacje XX wieku”, którego autorem jest Bogusław Wołoszański.

 

 
Bezpieczne ferie Drukuj Email
środa, 11 stycznia 2017

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach przypomina o podstawowych zasadach zachowania bezpieczeństwa podczas wypoczynku zorganizowanego.

 
Projekt "Moja firma - moja niezależność" Drukuj Email
poniedziałek, 09 stycznia 2017

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.  w Gliwicach zaprasza do udziału w projekcie  „Moja firma – moja niezależność”. Planowany nabór do projektu:  styczeń / luty 2017 r. Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne na stronie www.gapr.pl po ich zatwierdzeniu przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, które planują założyć własną działalność gospodarczą.

Więcej…
 
Ogłoszenie Burmistrza Pszczyny Drukuj Email
czwartek, 05 stycznia 2017

Poniżej publikujemy zarządzenie Burmistrza Pszczyny w sprawie ogłoszenia dla podmiotów realizujących program Candis, tj. program przeznaczony dla osób problemowo używających przetworów konopi dla mieszkańców Gminy Pszczyna w 2017 roku, treści ogłoszenia, powołania Komisji, regulaminu przyznania środków finansowych oraz regulaminu komisji.

Treść zarządzenia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 374

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .