Informacje - organizacje pozarządowe Drukuj Email

Serwis internetowy fanimani.pl

Serwis internetowy fanimani.pl umożliwia organizacjom non-profit zbieranie darowizn przy okazji zakupów w internecie. Każda osoba, która kupuje w internecie korzystajac z fanimani.pl , może wskazywać organizację, która otrzyma częśc wartości jej zakupów. Internauta za zakupy płaci tyle, co zawsze. Portal jest bezpłatny dla wszystkich organizacji oraz dla użytkowników. Więcej na https://fanimani.pl/

 

Masz Głos, Masz Wybór

Masz Głos, Masz Wybór DOŁĄCZ DO AKCJI! Na jesieni odbędą się wybory samorządowe. Sprawmy, abyśmy mogli wybrać świadomie! Zapraszamy ngo-sy, grupy mieszkańców, szkoły, biblioteki, domy kultury i lokalne media, które we współpracy z władzami gminy lub miasta chcą zmieniać swoje „małe ojczyzny”.
Więcej: http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji

 

Ogłoszenie

Miasto Katowice w ramach działalności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Miast Edukacyjnych (IAEC) serdecznie zaprasza do udziału w edukacyjnym konkursie artystycznym "Oczy szeroko otwarte - mój świat" skierowanym do osób niepełnosprawnych. Celem konkursu jest aktywizacja osób z dysfunkcjami. Termin nadsyłania prac to 28 lutego 2013 r. Dla zwycięzców przewidujemy ciekawe nagrody.

Pełna treść ogłoszenia

 

Minister Obrony Narodowej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2013 r.

Treść ogłoszenia - http://www.bip.mon.gov.pl/43.html

 

Komunikat

Coaching i pula rozwojowa dla najbardziej aktywnych

Do 3 tys. złotych może otrzymać każda organizacja pozarządowa z województwa śląskiego i świętokrzyskiego. Inkubatory Trzeciego Sektora zapraszają chętne organizacje do przysyłania wniosków o objęcie coachingiem i pulą rozwojową.

Pełna treść ogłoszenia

Formularz zgłoszeniowy

 

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła” jako największa Organizacja Pożytku Publicznego w Polsce zajmująca się edukacją, posiada szerokie możliwości udzielenia wsparcia finansowego działającym na terenie całego kraju organizacjom pozarządowym. Szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania udzielają koordynatorzy regionalni. Kontakt na stronie internetowej www.ps.org.pl

Punkt Konsultacyjny dla organizacji pozarządowych z woj. śląskiego.
Konsultacje będą udzielane w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych w Katowicach przy ul. Panewnickiej 36/2 oraz telefonicznie pod nr tel: 032 782 00 06, a także drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W ramach konsultacji udzielane będą bezpłatnie odpowiedzi na pytania z zakresu: pisania projektów, pozyskiwania funduszy, zarządzania organizacją, księgowości, prawa.

 

Wiemy czego chcemy - prawo jazdy na projekty międzynarodowe dla śląskich NGO”

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach i doradztwie dotyczącym planowania, pisania i realizowania projektów międzynarodowych. Uczestnicy dowiedzą się też jak i z jakich źródeł można pozyskiwać dofinansowania na realizację ich projektów. Przy pomocy doradców stworzą kompletny projekt w postaci wniosku o dofinansowanie.

Nabór uczestników zostaje przedłużony do 29 września.

Szczegółowe informacje

 

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .