Gminna Karta Dużej Rodziny – przystąp do programu Drukuj Email
środa, 25 lutego 2015

Gminna Karta Dużej Rodziny doczekała się loga. Naklejkę z informacją o przystąpieniu do programu będzie można zobaczyć u partnerów akcji. Oznaczać to będzie zniżki dla rodzin wielodzietnych z Pszczyny.

 

 

Do programu ulg mogą przystąpić rodziny wielodzietne, mające troje lub więcej dzieci na utrzymaniu. W ubiegłym roku burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol zachęcił do współpracy Agencję Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Pszczyńskie Centrum Kultury. W ten sposób tańsze będą wejściówki na lodowisko, spektakle, koncerty czy do zagrody żubrów. Oczywiście największą korzyść dla rodzin wielodzietnych mają stanowić prywatni przedsiębiorcy. Ideą jest dostęp do tańszych produktów i usług pierwszej potrzeby.


- Staramy się zachęcać przedsiębiorców do współpracy. W najbliższym czasie powstanie specjalny serwis internetowy, gdzie znajdą się najważniejsze informacje o programie. Będzie także specjalne miejsce poświęcone promocji firm z nami współpracującym – mówi burmistrz Skrobol.


Trwają poszukiwania podmiotów chętnych do współpracy. Przedsiębiorca, który chciałby przystąpić do programu musi złożyć w urzędzie stosowną deklarację, która określa wysokość i zasady udzielenia ulgi dla rodziny wielodzietnej.

Zachęcamy rodziny mające trójkę lub więcej dzieci na utrzymaniu do składania wniosków o przyznanie Karty Dużej Rodziny. Karta ta jest wydawana rodzinom bezpłatnie.

Partnerem medialnym jest portal pless.pl


Regulamin i deklaracja do pobrania

Partnerzy akcji

 

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .