LKS Studzienice najlepszy w XV turnieju Drukuj Email
poniedziałek, 13 lutego 2017

W dniu 12 lutego rozegrany został XV Halowy Turniej Pszczyńskich Drużyn Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny. Turniej wygrali piłkarze LKS Studzienice, którzy w finale zmierzyli się z drużyną z Jankowic.

 

Do udziału zgłosiło się dziewięć zespołów. Mecze eliminacyjne pozwoliły wyłonić cztery najlepsze drużyny, które awansowały do półfinałów. W pierwszym półfinałowym pojedynku zmierzyła się Wisła Wielka ze Zniczem Jankowice. Mecz zakończył się rzutami karnymi. Lepsi okazali się piłkarze z Jankowic, którzy spotkanie wygrali 3-2. W drugim półfinale Studzienice pokonały drużynę z Wisły Małej 3-1.

W meczu finałowym padła tylko jedna bramka. To kolejny mecz, w którym górą byli piłkarze LKS Studzienice. Drugie miejsce przypadło Zniczowi, natomiast na trzecim stopniu podium stanęli piłkarze z Wisły Wielkiej. Ten pojedynek również zakończył się rzutami karnymi (4-3)

Z uczestnikami turnieju spotkał się burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, który najlepszym drużynom wręczył pamiątkowe puchary.

 

Czy możesz już odebrać dowód

Reklama

Pszczyński rower

Reklama

CEIDG

Reklama

Internetowa mapa Pszczyny

Reklama

Strategia Rozwoju Gminy

Reklama

Prawo miejscowe

Reklama

Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Budżet Obywatelski

Reklama

Gospodarka odpadami

Reklama

Karta dużej rodziny

Reklama

Gminna Karta Dużej Rodziny

Reklama

Publikacja regionalna

Reklama

Wirtualne biuro

Reklama

Program ochrony powietrza

Reklama

Tłumacz migowy w Urzędzie

Reklama

Lokalna Grupa Działania

Reklama

Urząd wyśle SMS-a

Reklama

Projekt KREATOR

Reklama

Głos Pszczyński

Reklama

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies .